Ana sayfa Modeller Scania Yeni P Serisi

Scania Yeni P Serisi

534
0

Kamyonlarda mükemmel bir görüş alanına dikkat ediyorsanız Scania yeni P serisi tam olarak aradığınız araçtır. Aynı zamanda uygun ve dengeli bir sürüş imkanını elde etmenizi sağlayan düşük ağırlığa sahip bir kabini bulunmaktadır. P serisinin Scania’nın en fazla yöne sahip olan aracı olduğunu görüyoruz.

Aynı zamanda inşaat ve zorlu yollarda da başarılı bir sürüş deneyimi yaşattığı kanıtlanmıştır. Scania, sizlere özel tasarlanmış olan operasyon birimiyle performansınızı garanti altına alma konusunda yardımcı olmaktadır. Sizin karınıza her zaman önem verildiği için karınızı size sağlayacak scania servisleri de her zaman vardır.

Motor ve Şanzıman

Scania yeni P serisi sahip olduğu özelliklerine motor ve şanzımanı sayesinde sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Özellikle motoru çok güçlü bir şekilde hazırlandığı için gitmek istediğiniz noktaya ulaşma konusunda sizlere bir sıkıntı yaşatmayacak ve sorunsuz bir şekilde varmanızı sağlayacaktır.

Scania motorlarının en büyük özelliği olarak her zaman bütçeye uygun bir motor olmaları görülmektedir.  Yeni P serisinde kullanılan motor ise sizlere yolcululuğunuz sırasında %3 yakıt tasarrufu yapma imkanı sunar. Bu şekilde daha az yakıtla daha uzun süre yol gidebilirsiniz.

Sürüş Konforu

Scania yeni P serisi sadece tasarımı, motoru ve şanzımanıyla dikkatleri üzerine çekmiyor. Aynı zamanda şoförlere çok iyi bir sürüş keyfi de yaşatmaktadır. Kamyonla uzun yola gidecek veya kısa mesafe olsa bile teslimatlarını yapacak olan kişiler için sürüş konforu çok önemlidir. Eğer bir aracın sürüş konforu yeterli değilse şoför kısa süre içerisinde yorulur ve teslimatlar zamanında gidemeyebilir.

Faka Scania bütün araçlarında sürüş konforuna çok büyük önem verdiği için şoförler yorulmayacak ve teslimatlar zamanında yapılacaktır. Bu konuda yeni P serisi sahip olması geren bütün özelliklere sahiptir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here