Ana sayfa Modeller Scania S Serisi

Scania S Serisi

715
0

Scania S serisi özellikle uzun seferlere çıkan şoförler için uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Çok lüks bir şekilde tasarlanmış olan araç ferah bir yolculuk imkanını da sunmaktadır. Scania her zaman araçlarında lükse ve konfora önem vermektedir. Bu yüzden uzun vadeli bir kullanım imkanına da sahip olursunuz.

Araçların tasarımı ise son teknoloji kullanılarak geliştirilmiştir kullanımınız için en uygun hale getirilmiştir. Araçların hepsinin sağlam, asil ve yalın bir tasarıma sahip olmasına dikkat edilmektedir. Scania yaptığı açıklamalarda araçlarını her zaman mükemmellik için tasarladığını belirtmektedir.

Motor Ve Şanzıman

Kamyonlarda motor ve şanzıman çok önemlidir. Scania S serisi de çok güçlü motora sahiptir. Sahip olduğu motor gücü sayesinde sizleri yolda bırakma ihtimali yoktur. Scania ülkemizde tasarruflu bir araç olmasıyla bilinmektedir. Motoru sürüş sırasında sizlere tasarruf etme imkanı sunar.

Bu şekilde daha az yakıtla daha uzun süre yol gidebilirsiniz. Kullanılan motor sizlere %3’e kadar tasarruf etme imkanı sunmaktadır. Motorlar ve şanzıman son teknoloji kullanılarak oluşturulmuştur. Scania için işinizin yolunda gitmesi ve bir sorun yaşamamanız çok önemlidir. Araçlarda hizmet sürenizi ve yakıt maliyetinizi azaltmak için her imkan sunulmaktadır.

Sürüş Konforu

Scania S serisi sürüş konforu bakımından da şoförlere büyük rahatlık sunmaktadır. Sürüş sırasında ekstra bir yorgunluk yaşamamanız için gerekli olan her şey düşünülmüştür. Bunun yanı sıra firma sürüş konforunuza önem verdiği gibi güvenliğinize de önem vermektedir. Özellikle uzun yola çıkan kişiler için güvenlik çok önemlidir.

Scania’da bunu tam anlamıyla düşünüyor ve sizlere sürüş konforunun yanında ekstradan güvenlik önlemleri de sunuyor. Scania’nın S serisini kullandığınız zaman diğer araçlara göre aynı sürede daha az yorulduğunuzu görebilirsiniz. son teknolojiyi kullanan Scania bu imkanı da kullanıcılarına sağlıyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleRenault T Serisi
Sonraki makaleBMC 415
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here