Ana sayfa Modeller Scania P Serisi

Scania P Serisi

322
0

Kamyon, ototbüs ve servis araçları alanında bilinen global firmalardan biri olan Scania, özellikle kamyon kategorisinde sıklıkla kullanılan bir markadır. Scania P serisi ise, hafif kamyon sınıfına giren araç modellerine sahiptir.

Aynı zamanda kargo ve dağıtım firmaları için tasarlandığını da belirtebiliriz. Yeni ve özelleştirilmiş seri için konfor ve verimliliği ön planda tuttuklarını söyleyebiliriz. İyi bir tasarım, kontrol etme kolaylığı ve düşük gürültü gibi özelliklere de sahiptir.

Motor ve Şanzıman

Scania, hem güç hem de tasarrufu bir arada sunan markalardan biridir. Kısa kabin, uzun kabin gibi seçeneklerin yanı sıra yataklı ve yataksız seçenekleri de bulunuyor. Scania P serisi çıkış gücü olarak modeller arasında, 370 bg ile 500 bg arasında değişkenlik göstermektedir. Tork gücü de aynı şekilde 1900 Nm ile 2550 Nm arasında farklılaşıyor. Dizel, HVO, Biyodizel gibi yakıt seçenekleri bulunmaktadır. Emisyon teknolojisi ise SCR  olarak biliniyor. Motor PTO ise 600 Nm’dir.

Sürüş Konforu

Scania, araç sürücülerinin her gün kolaylıkla kullanabilmesi adına geniş iç hacimli ve şık tasarımlı araçlar üretmiştir. Aynı zamanda kişiselleştirebileceğiniz, hem iç hem de dış tasarımını seçebileceğiniz bir opsiyona da sahiptir.

Scania P serisi¸8 ve 8+1 vitesli olarak iki farklı çeşide sahiptir. Aynı zamanda, yatak ve çalışma alanına göre de seçim yapabiliyorsunuz. Gerek kentsel gerekse de bölgesel kullanımlar için son derece idealdir.

Şehir içi kullanımda ve kargo firmalarına giriş çıkışlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Güçlü bir sürüş tutuşuna sahip olmakla beraber, dayanıklıdır da. Rüzgarlık, ısıtma, aydınlatma gibi sistemlere de sahiptir. Güvenliğinizi sağlamak adına, yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. 360 derece dönebilen aynalar ve 90 derece açılabilen kapılar sürücülere konforu sağlamaktadır.

PAYLAŞ
Önceki makaleIVECO Yeni Eurocargo
Sonraki makaleScania Yeni P Serisi
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here