Ana sayfa Modeller Renault T Serisi

Renault T Serisi

66
0

Renault araç sektöründe hem bireysel kullanımlarda hem de ticari kullanımlarda en iyi marka olmak için çok fazla çalışmaktadır. Renault T serisi ise Renault markasının ağır ticari araç kapsamında çıkardığı ve çok fazla ilgi gören bir araçtır.

Aracın bu kadar ilgi görmesini sağlayan ise gerek dizen bakımından gerekse kullanılan teknoloji bakımından tam olarak kullanıcılara hitap etmesidir. Renault ürettiği ağır ticari araçlarında özellikle görüş açısına dikkat eder ve şoförlerin görüşünü engelleyecek bir araç üretmemeye özen gösterir.

Motor ve Şanzıman

Renault bir Truck aracı alan kişilerin kamyondan daha fazlasını aldığını düşünmektedir. Özellikle araçların karlılığı artırmak için tasarlanmış olması vakit ve mazottan büyük oranda kar edilmesini sağlamaktadır. Renault T serisi kullanılan motor ve şanzıman bakımından da çok iyi bir seridir. Motorlar minimum yakıt harcayacak derecede hazırlanmış olmasına rağmen gücüyle herkesin beğenisini kazanmaktadır.

Aracın motorunun güçlü olması yolda kalma ihtimalinizi ve motorda oluşabilecek problemleri minimuma indirir. Özellikle motor arızalarının görülmemesi uzun süreli kullanımlar için Renault’u tercih edilen bir marka konumuna getirmeyi başarmıştır. Aracın motoru ve şanzımanı dışındaki parçaları da çok iyi bir şekilde üretilmiş ve en iyilerinden tercih edilmiştir.

Sürüş Konforu

Renault T serisi kullanıcılarına çok iyi bir sürüş konforu da yaşatmayı başarmaktadır. Aracın tasarımında şoförlerin her şeyi rahat bir şekilde yapabilmesi için her şeyin parmaklarının altında olduğunu görüyoruz. Araç sürerken rahatlıkla ulaşabileceğiniz faydalı kumandalar sayesinde sürüş konforunuz artacaktır.

Donanımların otomatik olması sürücülerin sadece yapacakları işe odaklanmalarına da yardımcı olur. Kabinin içerisi de şoförün konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Kabinde sizi rahatsız edecek sorun yaşamanıza sebep olacak her şeyden kaçınılmıştır. Aracın kabin hacmi diğer kamyon modellerine göre daha fazla büyütülmüştür.

PAYLAŞ
Önceki makaleVolvo FM Serisi
Sonraki makaleScania S Serisi
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here