Ana sayfa Modeller Renault K Serisi

Renault K Serisi

103
0

Ağır ticari araçlarda da farkını belli eden Renault, K serisiyle farkını daha fazla belli etmeyi başarmıştır. Renault’un en bilinen serilerinden birisi olan K serisi son yapılan değişiklikler ve makyajlama işlemleriyle daha fazla dikkati üzerine çekmeyi başarmıştır.

Renault K serisi kamyon almayı düşünen kişiler kamyonlarının diğer kamyon modellerine göre daha uzun ömürlü olacağını görmektedir. Renault’un bütün araçlarında dikkat etiği uzun ömürlü kullanım ilkesi K serisinde de geçerlidir. Araçların tasarımı ise görüş mesafenizi en iyi ayarlayacağınız şekilde oluşturulmuştur.

Motor ve Şanzıman

Renault K serisi motor ve şanzıman bakımından diğer ağır ticari araçlara göre daha fazla dikkat çekmektedir.  K serisinde kullanılan motor ve şanzımanın aracı rahat sürebilmeniz ve uzun süre kullanabilmeniz için tam ideal güçte olduğunu görebiliyoruz. Aynı zamanda kullanılan motor sayesinde yakıttan büyük tasarruf sağlarsınız. K serisi eş değer olan diğer araçlara göre daha az yakmaktadır.

Bu yüzden yakıt kullanımı konusunda büyük tasarruf elde edebilirsiniz. Aracı ne kadar sürerseniz sürün bir zaman sonra araçlarda oluşan motor sesi K serisinde oluşmamaktadır. Çünkü serinin motorları uzun kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanıp üretilmiştir.

Sürüş Konforu

Renault K serisi sürüş olarak da kullanıcılarına çok büyük bir konfor sağlamaktadır. Aracın tasarımı sürüş açısından en iyi görüş mesafesini sizlere sunmaktadır. Bunun yanı sıra aracın içinin tasarımı da rahat edeceğiniz düzeyde hazırlandı. Yükseklik olarak başınızı çarpmadan rahat bir şekilde sürebilirsiniz.

Aracın yataklı ve yataksız olmak üzere farklı tercihleri vardır. Uzun yola giden araçlar için yataklı seçenek daha iyi olacaktır. K serisinin koltukları da şoförlerin rahat edebileceği şekilde üretildi. Bu yüzden uzun süre araç sürümlerinde bel ağrısı gibi sorunlar yaşanmaz.

PAYLAŞ
Önceki makaleIVECO Astra
Sonraki makaleISUZU NLR
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here