Ana sayfa Modeller Renault D Serisi

Renault D Serisi

379
0

Renault, ağır ticari araç konusunda farkını konuşturmaya devam ediyor. Firmanın en büyük serilerinden olan D serisi son yapılan değişimlerle beraber bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Renault D serisi şoförlerin ve mal sahiplerinin bütün istekleri düşünülerek üretilmiştir. Bu yüzden serinin gelişimi hızlı olmuş ve kısa sürede tanınmıştır.

Renault, araçta yaptığı değişikliklerle beraber görüş mesafesini de artırmıştır. Aynı zamanda bir kamyondan beklenen bütün özelliklerin D serisinde yer aldığını görebiliyoruz. D serisini farklı kılan da sahip olduğu bu özelliklerdir.

Motor Ve Şanzıman

Ağır ticari araçlarda en değerli bileşenler olarak motor ve şanzıman görülmektedir. Bu durum neredeyse bütün ağır ticari araçlar için dahil olan bir kuraldır. Renault D serisi kullanılan motor ve şanzımanı ile de dikkatleri çekiyor. Araçta kullanılan motor ve şanzıman sürüş bakımından sorun yaşamamanız için özellikle üretilmiştir. Aracın motoru özellikle yakıt tasarrufu bakımından sizlere büyük imkanlar sunar.

Renault, D serisinde diğer serilerinde olduğu gibi yakıt tasarrufu sağlayan motor kullanmıştır. Aynı zamanda bu motor aracı uzun süre kullandığınızda bile herhangi bir zorlanmaya sebebiyet vermez. D serisini kullanan kişiler motorlar ve şanzımanlarda olan farkı hissedebilmektedir.

Sürüş Konforu

Renault D serisi şoförlere sürüş konforu bakımından da avanta sunmaktadır. Aracın sürüş konforunda bir sorun olmaması kaza riskini de düşürmektedir. Aynı zamanda sizlere görüş açısında da fazlalık sağladığı için öndeki araçla veya karşıdan gelen araçla aranızdaki mesafeyi rahatlıkla görebilirsiniz.

D serisinin araç içi tasarımı da son derece iyidir. Daha yüksek ve geniş bir şekilde ayarlana iç tasarım şoförlerin rahat olmasını sağlamaktadır. D serisinde yataklı ve yataksız olmak üzere tercihlerde yer almaktadır. uzun yola gidecek araçlarda en iyi tercih yataklı olandır.

PAYLAŞ
Önceki makaleMITSUBISHI FUSO FJ
Sonraki makaleBmc Pro 522
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here