Ana sayfa Türkiye'de Satışı Olmayan Modeller Peterbilt Peterbilt 389

Peterbilt 389

83
0

Kendine has klasik tarzıyla otoyolun aranan ismi Peterbilt 389 modern teknoloji ile üretilmeye devam ediliyor. Zarif ve kusursuz bir tasarıma sahip, Amerika’nın en çok tercih edilen uzun yol aracı, birçok amaç için özel olarak tasarlanabiliyor.

Paslanmaz çelik ızgarayla süslenmiş Aliminyum kabin tasarımı onun daha hafif olmasını ve daha az kayıt tüketmesini sağlarken, güvenli ve dayanaklı bir araç olduğunu tekraren vurguluyor.

SmartNav teknolojisi bulunan yeni Peterbilt 389 modellerinde dokunmatik ekran, bluetooth, ses ve radyo kontrolü, GPS navigasyonu gibi birçok özellik sunmasının yanısıra en önemli özelliği araç boyu, yük ağırlığı vb. verilere göre en uygun rotayı sağlayarak seyahat esnasında sorunla karşılaşmanın önüne geçiyor.

Kabin tasarımının altında bulunan Paccar Mx-13 motoru ile %4’ün üzerinde daha az yakıt tüketimi sağlar. %150 gibi servise gitme süresini uzatan bu motor, daha düşük işletme maliyeti ve aracı tekrar satacak olduğunuzda daha yüksek bir 2. el fiyatı sunar.

Peterbilt sürüş güvenliğinden bahsetmek gerekirse, frenler havalı olarak tasarlanmış ve normal disk frenlere oranla daha yüksek bir durma gücü verir. Verimli bir çalışma alanı sağlayan geniş bir kabini bulunan Peterbilt 389 modeli 230 bin dolar civarı bir fiyatla satıştadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here