Ana sayfa Modeller Mitsubishi MITSUBISHI FUSO FJ

MITSUBISHI FUSO FJ

292
0

Yüksek taşıma kapasitesi ve ekonomik yakıt tüketimi sayesinde Mitsubishi’nin en çok tercih edilen kamyon sınıfı modellerinden biridir. Fuso serisi içinde yer alan FJ alt modeli,  kamyonet sınıfında olmakla beraber, taşımacılık için ideal araçlardan biridir.

Renk skalası geniştir ve Mitsubishi’nin sitesine iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sizlere kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Bu şekilde, Mitsubishi Fuso FJ modeli ve diğer modeller hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz. Yanı sıra, araç yedek parça konusunda da oldukça iyidir.

Motor ve Şanzıman

Sağlam ve dayanıklı bir şasi yapısının olmasından dolayı, Fuso modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Motor olarak dizel ve turbo özelliklere sahip olan araç, düşük bakım maliyetine sahiptir. Euro 6 motora sahip olan Mitsubishi Fuso FJ modeli, 3.0 litre ve 4 silindirlidir. Yanı sıra, Common rail enjeksiyon sistemine sahiptir 4P10 turbo motoru kullanılmıştır.

Performans, verimlilik ve konfor konusunda, sınıfına göre çok iyi bir seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Hafif bir tasarıma sahip olan araç, her türlü yol koşullarına uyumlu olmak için, motor performansı geliştirilmiştir. Bu nedenle, doğrusal ivme ve sarsıntısız tork tepkisi için çeşitli denemeler yapılmış ve yeni nesil bu motora dahil edilmiştir.

Sürüş Konforu

Yoğun trafikte veya diğer koşullarda fark etmeksizin daha iyi bir sürüş yaşamanız için start v stop sistemi (ISS) kullanılmaktadır. Mitsubishi Fusa FJ kapsamında Bluetec teknolojisi de bulunmaktadır. Bu şekilde daha çevreci de bir sürüş keyfi yaşamış oluyorsunuz. Duonic şanzımanı bulunması nedeniyle de sürücülerine yakıttan maksimum seviyede tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Sürücü konforunu sağlamak adına, ESP gibi elektronik denge kontrolü, ABS, EBD ve LDWS sistemleri bulunmaktadır. Yanı sıra, yol tutuşu için şerit takip sistemi de bulunuyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleFord 4142P 6000
Sonraki makaleRenault D Serisi
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here