Ana sayfa Modeller Man MAN TGX D38

MAN TGX D38

209
0

2017 yılında da yeni modeliyle karşımıza çıkmaya devam eden Man Trucks’lar, bu modeliyle de kullanıcılarından beğeni toplamıştır. Man TGX D38 modeli, verimlilik ve dayanıklılık açısından uygun bir araç olduğunu söyleyebiliriz. Kamyon sınıfı bu model, nakliye işlemleri için idealdir. Motor özellikleri ve yük taşıma kalitesinden dolayı, kendi sınıfı içerisinde iyi bir araç olduğunu söyleyebiliriz.

Motor ve Şanzıman

Geliştirilmiş motor ve tahrik sistemlerine sahip araçta 15, 2 silindirlik motor bulunmaktadır. Araç sınıflarına göre, 540, 580 ve 640 PS güçlerine ayrılmıştır. Yeni şanzıman özelliklerine sahiptir. Vites sistemi ile Man TipMatic’tir. Man TGX D38 modeli uzun yol taşımacılığı için üretilmiş bir araç olduğu için, buna uygun motor ve tork gücüne sahiptir.

2.700 ve 3000 nm arasında değişen tork gücüne sahip olduğunu söyleyebiliriz. Markanın sayfasındaki simülasyonlardan yararlanarak bir deneme de yapabiliyorsunuz. Bununla beraber, sıralı altı silindir motora sahiptir ve Euro 6 emülsiyon süspansiyonuna sahiptir.

Sürüş Konforu

TGX D38 modeli, yeni nesil motor özelliklerinin yanı sıra, sürücülerine sunduğu özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Tasarım açısından, klasik renklerin olmasının yanı sıra, kişiselleştirilmiş renk seçenekleri de bulunmaktadır. Man TGX D38 modelinde,  bağımsız taşıma performans özelliği ve verimlilik artırıcı özellikler de bulunmaktadır. Bununla beraber, rampalarda ve güç rezervlerinde güçlü çekiş gücüne sahiptir. Zorlu yol durumlarında dahi süspansiyon ve sürüş sistemleri kendini ayarlamaktadır.

Yan ayna kapakları ve çarpıcı radyatör koruma kapağı da son derecede iyi durumdadır. Aracın XL, XLX, XXL gibi sürücü kabin modelleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda yarı römorklu araçları da bulunuyor. Bu sürücü seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Sürücü konforunun çok daha iyi olması açısından araçta bir de ısıtmalı ve otomatik koltuklar bulunmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here