Ana sayfa Türkiye'de Satışı Olmayan Modeller Mack Mack Granite Serisi

Mack Granite Serisi

101
0

İnşaat işlerinde kullanılan kamyonlar denildiğinde aklagelen ilk isimlerden birisi Mack Granite serisi kamyonlardır. Sadece bu işleriçin tasarlanan bu özel seri, ihtiyaç duyulabilecek maksimum güce sahiptir.Ağır iş kolları arasında yer alan sektörün bütün aşamasında kullanılabilecekşekillerde hizmet verebilecek olan bu özel kamyon serisi, sağlam bir galvanizliçelik kabine sahiptir. Kolay manevra kabiliyeti ile sürücüleri güvende tutanMack Granite, üst monteli arka akslar sayesinde yükleme yapıldığında yürüyenaksam ile en uygun açıya gelir ve yakıt kullanımını minimize eder.

3 Aks Mack Granite 

Yenilenen iç tasarımı sayesinde sürücü yıpranmasını da en az araç kadar düşünen Mack, kabin rahatlığı sayesinde sürücünün oldukça verimli kullanabileceği alanlar sağlar ve konfor sunar. Kabin içi konforun yanında sürüş esnasında şoföre en fazla fayda sağlayacak özellikleri de barındırır.

Mack Granite serisi bir çekici (Treyler)

Düz tabanlı Direksiyon simidi, sürücünün manevra esnasında daha hızlı davranmasını ve araca binerken yada inerken çok daha geniş bir alanı kullanmasını sağlar. Premium koltuklar ise şoförün rahatlığını ve konforunu en üst düzeye çıkan özel koltuklardır. Herbiri özenle yerleştirilen kontrol düğmeleri ise, şoförün dikkatini dağıtmadan kolayca erişebileceği alanlarda yer almaktadır.

Mack Granite Serisi bir Beton Mikseri

Bu kamyon, tek aks, iki aks ve 3 akslı olarak satın alınabilir. Kullanım türüne göre aks seçimi gerçekleştirilen Mack Granite, beton mikseri, çöp kamyonu, çekici, kum kamyonu, kar kürüme aracı olarak dizayn edilebilir.

Mack Granite teknik bilgilerine yer verecek olursak, mDrive HD 13 ve 14 vitesli bir şanzıman sayesinde düşük hızlarda ek çark kullanarak ağır yükler içinde farklı bir çark kullanarak yakıt tasarrufunu en üst düzeye çıkarır. Kamyon 2792 tork gücü üreten minimum 315, maksimum 605 beygir gücü motora sahiptir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here