Ana sayfa Türkiye'de Satışı Olmayan Modeller Mack Mack Anthem

Mack Anthem

1330
0

Mack Türkiye’de satışı bulunmayan bir kamyon markası olsada tüm dünyada bilinen ve sevilen bir markadır. Yaptıkları tırlarla dünyada Amerika Kıtası ve Avustralya bölgesinde tercih edilen Mack, cesut tasarım ve sağlam mühendisliği ile tanınıyor. Amerikan efsanesi olarak adlandırdıkları Mack Anthem modeli, tamamen sürücüye odaklı bir kamyon. Verimli bir şekilde taşımacılığa odaklanan bu Amerikan tırı ayrıca yakıt tasarrufu ile ön plana  çıkmaktadır.

Mack Anthem şekli ile özdeşen Aerodinamik tasarımı hava akışını maksimize ederek performans artışı göstermektedir. Kolay parçalanabilir olması, servis esnasında aracın bakımlarını yapan servis elemanlarının daha hızlı bir şekilde işlerini bitirmesini ve Mack Anthem’in taşımacılığa ara vermeden devam etmesine olanak sağlamaktadır.

Eşsiz tasarım…

Kabin içi tasarımı sürücünün ihtiyaç duyduğu en konforlu özellikleri barındırıyor. Bütün gün yollarda hareket halinde olan şoförlerin kabin içinde güvenli ve konforlu bir şekilde işlerini gerçekleştirmesini sağlayan Mack Anthem, ön panel ve direksiyon üzerindeki tuş kombinasyonu ile kontrol edilebilirliği arttırıyor.

Şoför abilerimiz Geniş Kabin içi ile rahat rahat yollarda

Televizyon, mikrodalga gibi evden uzaktayken ev ortamını aratmayan araç ve gereçlerle donatılabilen Mack Anthem, kişisel eşya dolabı, yatak vb. eşyalarla bir oda genişliğini kullanıcısına sunuyor.Civatalardan sürgülerine kadar tüm bileşenleri sert, uzun ömürlü malzemelerden oluşur.

Ağır Yüklerin vazgeçilmez tercihi – büyük motor hacmi

Bu modelde bulunan led farlar ile %66 daha parlak, daha uzun süre ve daha az enerji tüketip daha iyi görüş imkanı tanıyor. 415 -445 beygir gücü ve direk enjeksiyonlu dizel motorlarla özelleştirebilen bu model 13 litre yakıt hacmi ve 1460-1860 LB tork gücü üretebilmektedir. Otomatik, yarı otomatik veya manuel şanzıman takılabilen 12-13-14 vitese kadar entegre edilebiliyor.

Mack Türkiye’de satışı olmayan bir kamyon markasıdır.

PAYLAŞ
Önceki makaleMAN TGX
Sonraki makaleMAN TGX D38
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here