Ana sayfa Modeller Iveco IVECO Yeni Eurocargo

IVECO Yeni Eurocargo

237
0

Şehrin sevdiği kamyon sloganıyla yola çıkan IVECO, en iyi kamyonları üretmeye devam ediyor. IVECO yeni Eurocargo ise markanın son olarak hayata geçirdiği ve gerçekten beğenilen kamyonları arasında yer alıyor.

Yeni Eurocargo’nun ödüllü bir araç olduğunu da söylememizde fayda var. 2016 yılında bu kamyon uluslar arası alanda yılın kamyonu seçilmeyi başarmıştır. Aslında IVECO bu ödülü daha önceki kamyonlarında da aldı. Yeni Eurocargo ile beraber bu ödülü 4’ncü alışıydı. Araçta bir şoförün ve araç sahibinin beklediği bütün özellikler yer almaktadır.

Motor ve Şanzıman

IVECO’nun ağır ticari araç üretiminde fark yaratmasının en büyük sebebinin motor ve şanzıman parçalarına verdiği önem olduğunu söyleyebiliriz. Birçok markanın araçlarına bakıldığı zaman motor ve şanzıman bölümlerinde sıklıkla sıkıntılar yaşandığını ve bu yüzden şoförlerin yolda kaldığını görüyoruz.

Fakat IVECO yeni Eurocargo aracıyla da bu parçalara verdiği önemi göstermiş ve en iyi motorla şanzımanı müşterilerine sunmuştur. Araçta kullanılan motor tam olarak istenilen gücü sağlar. Bu şekilde sürüş sırasında motorda zorlanma gibi durumlarla karşı karşıya kalmazsınız. Aracının motorunun güçlü bir şekilde üretilmesi kullanım sırasında birçok rahatlığı da beraberinde getirmektedir.

Sürüş Konforu

IVECO yeni Eurocargo araçlarda sürüş konforuna çok fazla önem verilmiştir. Bir aracın sürüş sırasında şoförü yormaması çok önemlidir. IVECO’da bunun farkında olduğu için araçlarının hepsinde son teknolojiyi kullanarak sistemler oluşturmaktadır. Yeni Eurocargo içerisinde bir şoförün beklentisi olan her şeyi barındırır.

Bu şekilde diğer araçlarla kıyaslandığı zaman son derece rahat bir sürüş keyfi yaşatır. Uzun yol teslimatı yapılacağı zaman araçların rahat olması ve sürüş sırasında şoförün çok fazla güç harcamaması çok önemlidir. IVECO araçlarda ise şoförün çok fazla güç kullanmasına gerek yoktur.

Iveco EuroCargo Broşürü

PAYLAŞ
Önceki makaleScania R Serisi
Sonraki makaleScania P Serisi
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here