Ana sayfa Modeller Iveco Iveco Hi-Land

Iveco Hi-Land

101
0

IVECO her zaman son teknolojiyi kullandığı araçlarıyla karşımıza çıkmayı başarmaktadır. Üretilen araçlara baktığımız zaman her modelinde yeni gelişmelerin yakından takip edildiği ve ödül alan araçlar üretildiğini görebiliyoruz. IVECO HI LAND ise IVECO’nun müşterilerine sunduğu son derece gelişmiş ve iyi bir araçtır.

Iveco’nun TRAKKER modeli Hi-Land kardeşler. Her sektöre uygun yeni trakker’ler…

Tasarımından sahip olduğu parçalarına kadar her anlamda en iyisi hedeflenerek yapılmıştır. Aracın tasarımı görüş açısı bakımından kesinlikle sizi kısıtlamayacak ölçüde hazırlanmıştır. Bu yüzden diğer ağır ticari araçlara göre özellikle şantiye alanlarında tercih edilen bir araç konumuna gelmiş son zamanlarda ülkemizde de kullanılmaya başlanmıştır.

Motor ve Şanzıman

IVECO HI LAND özellikle motoru ve şanzımanı ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Aracın motor gücü çok yüksek olduğu ve kapsamlı bir şekilde çalıştığı için sorun yaşama ihtimaliniz yoktur. Diğer araçlarda sık sık meydana gelen motor arızalarından dolayı yolda kalma olayı HI LAND’da karşınıza çıkmayacaktır.

Şanzıman ise çok kapsamlı bir şekilde hazırlandığı için sizlere rahat ve sorunsuz bir sürüşün kapılarını açar. HI LAND, motoru bakımından da sizlere yakıtta tasarruf yapma imkanını sunar. Genellikle ticari araçların çok fazla yakıt harcadığını görüyoruz. Fakat IVECO bunu kullandığı motoru ile minimuma indirmeyi başarmıştır.

Sürüş Konforu

Ağır ticari araç seçimi sırasında aracın parçaları kadar dikkat edilen bir diğer konu ise sürüş konforunun nasıl olduğudur. IVECO HI LAND sürüş konforu bakımından da sizlere en iyisini vaat etmeyi başarmaktadır. Aracın bu konuda sunduğu imkanların diğer markalara göre daha yüksek olması dikkat çekici olmasını sağlamıştır. HI LAND kullanan kişilerin araçları kullandığı süreç boyunca çok rahat bir sürüş deneyimi yaşadıklarını ve güvenli bir şekilde ilerlediklerini görebiliyoruz. IVECO araçlarında özellikle güvenliğe çok büyük önem vermektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here