Ana sayfa Modeller Iveco IVECO Astra

IVECO Astra

431
0

Şantiyelerin vazgeçilmez araçları arasında IVECO Astra yer almaktadır. IVECO’nun bu konuda tarihine baktığımız zaman çok eski bir tarihi olduğunu ve gerçekten iyi bir marka olduğunu görebiliyoruz. Neredeyse 70 yıldır sektörde olan IVECO ülkemizde de birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

IVECO’nun ürettiği çözümler sayesinde bazı işlemlerin daha hızlı bir şekilde ilerlediğini görebiliyoruz. Astra ise IVECO’nun vazgeçilmez modelleri arasında yer alıyor. IVECO bu modelini her zaman müşterilerine daha gelişmiş bir şekilde sunmayı başardığı için araçlardan dolayı yaşanan sorunların minimum seviyede olduğunu görebiliyoruz.

Motor ve Şanzıman

IVECO Astra motor ve şanzıman bakımından çok güçlüdür. Bu yüzden diğer araçlarla karşılaştırıldığı zaman motorunda ve şanzımanında sorun yaşama ihtimaliniz çok düşüktür. Ağır ticari araçlarda özellikle Astra gibi genellikle şantiyelerde kullanılan araçlarda çok faza hasarlar meydana gelmektedir. Fakat IVECO bu hasarları minimum seviyeye indirerek bütün müşterilerinin araçlarını sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlıyor.

Motorun ömrünün uzun olmasının yanı sıra yakıt tasarrufu da sağladığını görüyoruz. Dengi motorlara göre daha az yakıt harcar. Bu durum maddi bakımdan kar edilmesini sağlar. Araçların üretimi sırasında mazot ve vakit kaybına sebep olabilecek her ayrıntı düşünülmüş ve bunlar yok edilmiştir.

Sürüş Konforu

IVECO Astra sadece motor ve şanzımanının iyi olmasıyla değil aynı zamanda sürüş konforunun iyi olmasıyla da dikkat çekiyor. Araçları süren kişilerin yorulmaması ve çok fazla güç harcamaması için gerekli olan bütün ayrıntılara yer verilmiştir. Bu şekilde araçların sürüşü sırasında sorun yaşama ihtimalinin minimum seviye de olduğunu görüyoruz. Astra modeline rakip olabilecek araç modellerine baktığımız zaman sürüş konforu bakımından eksik kaldıklarını görüyoruz. Fakat Astra, sürüş konforuna önem verdiği için rakiplerinin önüne geçiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here