Ana sayfa Modeller Isuzu Isuzu Tora

Isuzu Tora

166
0

Isuzu kamyon modellerinden biri olan Tora, uzun yol kullanıcıları için tercih edilen araçlardan biridir. Isuzu Tora modeli için ‘Ticaretin Kaplanı’ mottosunun kullanıldığını ve bunu da hak ettiğini söyleyebiliriz.

Araç 30 yıldır var olan bir model olmakla beraber 2017 yılına ait yeni modeli de bulunmaktadır. Dayanıklı ve konforlu bir model olduğunu da söyleyebiliriz. Aracın iç sistemleri hakkında bilgi edinmek ve simülasyonunu denemek isterseniz, Isuzu’nin sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Motor ve Şanzıman

Emülsiyon süspansiyonu olarak Euro 6’yı kullanan modelde, dizel motor bulunmaktadır. Çevreci bir motora sahip olduğunu söyleyebiliriz. Isuzu Tora modelinde, performansın artırılması amacıyla, tork gücü artırılmıştır. Bununla beraber turbo bir motora sahip olduğunu da söyleyebiliriz. 6 ileri şanzıman bulunmakla beraber, aynı zamanda yenilenmiş fren sistemine de sahiptir.

Kendi kendini temizleyen nox filtre de araçta yer alıyor. Maksimum net güç 210 PS, net tork gücü ise 706 Nm özelliği bulunuyor. Yanı sıra, Commonrail turbo dizel intercooler bir motor tipi olduğunu da belirtelim. Egzoz emisyon sistemi ise, katalitik indirgeme sistemi olan SCR’dir. Son olarak aracın şasi genişliği ise 840’tır.

Sürüş Konforu

Performansınızı artırmak adına, tırmanma yeteneği kuvvetlendirilmiş ve dönüş yarıçapı 6200 olarak belirtilmiştir. Bununla beraber, sürüş konforu ve güvenliği açısından gelişmiş yeni nesil araç içi dijital sistemler kullanılmaktadır. Isuzu Tora modelinde, yakıt deposu ise 180 litredir, buna karşın sürücülerin memnun olacağı yakıt tasarrufu özelliği de bulunmaktadır.

Direksiyon sistemi ise hidrolik olmakla beraber teleskobik özelliklere de sahiptir.  Hava kompresörü ise 170 cc’dir. Sürücülerin rahat olması açısından araç iç hacmi geniştir ve mesafe aralığı oldukça uygundur. Bununla beraber destek ve müzik sistemlerinin de kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.

PAYLAŞ
Önceki makaleFord 4142M
Sonraki makaleIsuzu Kamyon 2017 Fiyat Listesi
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here