Ana sayfa Modeller Isuzu ISUZU NPR10

ISUZU NPR10

150
0

“Şehrin ağır abisi” mottosunu kullanan Isuzu, şehirlerarası taşımacılık ve nakliye konusunda iyi hizmet veren modellerinden biridir. Isuzu NPR10 modeli, dinamikliği, esnekliği ve verimliliği ile göze çarpmaktadır. Fren sistemlerinden, sürüş konforuna kadar birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Bununla beraber, düşük yakıt tüketimini desteklediğini de söyleyebiliriz. Yeni nesil modellerinden biri olduğu için, Isuzu bu aracıyla kullanıcılarına ekonomik bir seçenek de sunuyor.

Motor ve Şanzıman

Isuzu’nun belirttiği üzere, en çok üretilen ve en uzun ömre sahip dizel motoru olduğunu söyleyebiliriz. Hem çevreci hem de düşük işletim giderine sahiptir. Periyodik bakımları yaptırıldığı takdirde, uzun vadede çok iyi durumda sürücülere hizmet verecek bir araçtır. Isuzu NPR10 modeli, turbo ve inter cooler özellikleri ile donatılmış motora sahiptir. Kuru silindir ve krank mili ile beraber deir silindire de sahiptir. 6 ileri şanzıman ile daha rahat vites kullanımı garanti etmektedir.

Basınçlı hava tahrikli powershif mekanizması ve geliştirilmiş şanzıman sistemiyle daha rahat bir şekilde araç kullanmanız sağlanacaktır. Fren sistemi ise geliştirilmiştir ve çevre dostu bir SCR sistemine sahiptir.

Sürüş Konforu

Sürüş konforunu elde edebilmek adına, araçta hidrolik fren sistemi, otomatik fren balata ayarı, ABS, ASR, ESC ve EBD sistemleri de bulunuyor. Yanı sıra, tam havalı ve çift devreli de balata ayarına sahiptir. Isuzu NPR10 özellikleri arasında, 2+ 1 kapasitesi, maksimum tırmanma yeteneği gibi özellikleri de söyleyebiliriz. Yol esnasında güvenliğinizi sağlamanın yanı sıra, konforunuzu sağlamak da Isuzu açısından önemlidir. Bu nedenle, bel desteği, ısıtmalı koltuk sistemi, ayarlanabilir araç içi sistemler gibi ek özellikler de bulunuyor. Zorlu ve engebeli yollarda dahi sizin çok daha iyi bir sürüş keyfi yaşamanız sağlanacaktır.

Isuzu N Serisi Kamyonlar için Broşür:

PAYLAŞ
Önceki makaleRenault C Serisi
Sonraki makaleFord 4142P 6000
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here