Ana sayfa Modeller Isuzu ISUZU NLR

ISUZU NLR

151
0

Isuzu’nun bu modeli dar sokaklar ve şeritli yollar için oldukça idealdir. Isuzu’dan dar sokaklar için en uygun model olduğunu sizler de görebilirsiniz. Kolay park etme özelliği, yükleme ve boşaltma sistemleriyle, harika bir konfor ve yol tutuşu sunmaktadır.

Bununla beraber, aracın tasarım özelliklerinden dolayı da benzersiz manevra özelliğine sahip olduğunu da söyleyebiliriz. 3 metrelik şasi boyuyla da dikkat çeken bir araç olduğunu söyleyebiliriz.

Motor ve Şanzıman

Dizel motorlu araçlardan biri olan NLR modeli, çevreci ve tasarruf sağlayan bir sisteme sahiptir. 5 ileri şanzıman özelliği ile sürücülerin karşısına çıkmakta. Hava basınçlı tahrikli bir powershift’in olduğunu da ekleyebiliriz. Dingil mesafesi 2480 olup, şasi genişliği ise 700’dür. Taşıma kapasitesinin ise 1607 olduğunu söyleyebiliriz.

Isuzu NLR modeli toplamda 70 litrelik bir yakıt deposuna sahiptir. 5 ileri bir geri vites modeline sahip olmakla beraber arka dingil tahvil oranı ise 3,909’dur. Maksimum net güç, 120 PS olan araçta, maksimum tork gücü ise 300 Nm ile 2800 Nm arasındadır. 4 silindirli olan aracın 2999 cc kapasiteye sahip olduğunu da ekleyebiliriz.

Sürüş Konforu

Kullanım kolaylığı ve sürücü güvenliği açısından frenleme sistemleri son derece önemlidir. Isuzu’nun bu modelinde ise, disk fren sistemi ön ve arka kısımlarda bulunmakla beraber; ABS, ASR ve ESC sistemlerine sahiptir. Yanı sıra, Isuzu NLR serisinde, hidrolik fren sistemi ve otomatik fren balata ayarı bulunduğunu söyleyebiliriz. Park fren sistemi ise yenilenmiş olmakla beraber mekanik kumandalı ve kampanalıdır.

Aynı şekilde hidrolik ve teleskobik direksiyon sistemine sahiptir. 2+ 1 yolcu kapasitesine sahip araçta sürücüler için bel desteği, ergonomik koltuklar ve güvenilir emniyet sistemleri sunuluyor. Araç simülasyonu ve detayları için Isuzu’nun resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki makaleRenault K Serisi
Sonraki makaleMAN TGX
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here