Ana sayfa Modeller Isuzu ISUZU N-WIDE

ISUZU N-WIDE

374
0

Isuzu kamyonet modellerinden biri olan N- Wide serisi, çevre dostu olmakla beraber yenilikçi modellerinden de biridir. Isuzu N- Wide modeli, daha az bakım isteyen bir model olmakla beraber aynı zamanda daha fazla yakıt tasarrufu da sağlamaktadır.

Kamyonet serisinden olmasına karşın iç hacminde bakımından ise geniş bir modeldir. Modelin, 4.3 metrelik faydalı şasi boyu olduğunu da söyleyebiliriz. Commonrail teknolojisini benimsediğini de söyleyebiliriz.

Motor ve Şanzıman

Motor olarak, Euro5b+ modelinin kullanılduığını söyleyebiliriz. Motor ve tork gücü bakımından güçlü olmasına karşın, yakıt tasarrufu da sağlamaktadır. Sürücü dostu bu araç ile taşıma ve nakliye işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bununla beraber, Isuzu N- Wide modelinde, maksimum net güç 120 PS ve 2,800 rpm’dir. Maksimum tork gücü ise, 1600 ile 28000 nm arasında değişmektedir.

Common- rail turbo diesel intercooler motora sahip olan araçlardan biri olmakla beraber, 4 silindire sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Silindir hacmi ise 2900 cc’dir. 5 ileri şanzımana sahip olan araç, manuel viteslidir. 5 ileri, 1 geri klasik vites sistemi bulunuyor.  Arka dingil tahvil oranı ise 3,909’dur.

Sürüş Konforu

Çift etkili hidrolik teleskobik amortisör sistemine hem ön hem de arka süspansiyon da sahiptir. Bununla beraber aynı şekilde, hidrolik ve teleskobik direksiyon sistemine sahiptir. Isuzu N- Wide modelinde, şanzıman çıkışında etkili, kampanalı ve kumandalı park fren sistemi bulunduğunu da söyleyebiliriz. Fren sistemleri içerisinde, ABS, ESC ve ASR de bulunuyor.

Bu sistemler sizin, yol sürüş güvenliğinizi sağlayacak ve konforunuzu etkileyecektir. Bununla beraber, sürücü ve yan koltuklar da ergonomik ve ayarlanabilir koltuk sistemleri bulunmaktadır. Yanı sıra, zorlu şartlarda iyi sonuçlar elde etmeniz için araçta 5070 dönüş yarıçapı bulunuyor ve tırmanma yeteneği oldukça artmaktadır.

Isuzu N serisi Broşürü:

PAYLAŞ
Önceki makaleFord 1842T
Sonraki makaleFord 1848T
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here