Ana sayfa Modeller Ford Ford 1848T

Ford 1848T

158
0

Ford’un her zaman ticari araçlar konusunda dikkat çeken bir marka olduğunu görebilirsiniz. Markanın bu kadar dikkat çekmesini sağlayan ise; üretim sırasında son teknolojinin kullanılarak üretim yapılmasına dikkat ediliyor olmasıdır.

Ford 1848T, Ford’un son çekicileri arasında yer alır ve özenle üretilmiş bir modeldir. Aks düzeneği 4×2 olan çekicide beklediğiniz bütün özelliklerin yer aldığını görebilirsiniz. Aynı zamanda aracın dingil mesafesi de 3600 mm’dir. 1848T son yapılan değişimlerle beraber görünüş açısından biraz makyajlanmış ve daha rahat bir araç haline getirilmiştir.

Motor Ve Şanzıman

Ford 1848T araçlarında kullanılan motora baktığımız zaman Ecotorq 12.7 litre motor kullanıldığını görebiliyoruz. Motorun silindir hacmine baktığımız zaman ise bu hacim 12 bin 750 düzeyindedir. Araçta kullanılan motorun son derece yeterli güce sahip olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda aracın harcadığı yakıtta diğer araçlara göre daha azdır. Bu kullanıcılara yakıtta tasarruf edilmesi konusunda yardımcı olmaktadır.

Otomatik şanzımana sahip olan aracın şanzıman oranına baktığımız zaman 1 ile 12 dişli olduğunu görebiliyoruz. 1848T sizlere motor ve şanzıman arızaları yaşamama imkanı sunar. Bu yüzden yolculuklarınız yarıda kalmaz. Uzun yola gidecek olsanız bile motor ve şanzıman sorunları yaşamadan sorunsuz bir şekilde gidersiniz.

Sürüş Konforu

Ford 1848T sağladığı sürüş konforu ile de dikkat çekmektedir. Araç şoförlerin rahat edebilmesi için ekstra yüksek tavanlı olacak şekilde üretilmiştir. Aynı zamanda aracın içerisinde klima ve kabin içi ısıtıcı da yer almaktadır. Yani her mevsime uygun bir şekilde kullanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Elektrikli camları olan 1848T’de aynı zamanda hız sabitleyici de yer almaktadır. Bir ağır ticari araçtan beklentiniz olan her şeyin 1848T’de yer aldığını görüyoruz. Aracın uzaktan kumanda ile kontrol edebileceğiniz kilit sistemi de yer almaktadır.

PAYLAŞ
Önceki makaleISUZU N-WIDE
Sonraki makaleVolvo FMX Serisi
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here