Ana sayfa Modeller BMC BMC PRO 940 Damper Şasi

BMC PRO 940 Damper Şasi

365
0

Ağır ticari araçların en büyük markalarından birisi olan BMC her zaman ön planda olan bir marka olmayı başarmıştır. BMC PRO 940 damper şasi ise son yapılan değişimlerle beraber tam olarak kullanıcıların istedikleri gibi bir araç olmayı başarmıştır.

Sahip olduğu bütün özellikler onu damper şasi arayan kişiler için ön plana çıkarak bir araç olmasını sağlamıştır. Araçta yer alan bütün aksamlar yüksek mühendislik ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Araç bu yüzden uzun ömürlü olarak kullanılabilir ve diğer damper şasiler gibi sizleri yolda bırakmaz.

Motor ve Şanzıman

BMC PRO 940 Damper Şasi sahip olduğu motoru ve şanzımanı ile sizlere rahat bir yolculuğun kapılarını en iyi şekilde açar. Normalde damper şasilerde sürekli motor arızaları olduğu görülmektedir. Fakat BMC bu konuda son derece dikkatli bir şekilde son teknoloji motorunu üretmiştir.

Araçta kullanılan motor ise Cummins ISL 8.9 ES400 (Euro 5) 400 PS’dir. Motorun çok güçlü olması bazılarında yakıtın çok fazla yakılacağı izlenimini vermektedir. Fakat motor üretilirken en tasarruflu olacak şekilde üretilmiştir. Bu yüzen yakıt tasarrufu elde edeceğinizi de söyleyebiliriz.

Sürüş Konforu

Uzun yol araçları için en önemli olan konulardan birisi gerçekten sürüş konforunun iyi bir şekilde gerçekleştirilebilmesidir. BMC PRO 940 Damper şasi sürüş konforu bakımından sizlere gerçekten çok iyi imkanlar sunmaktadır. Araçlarda sürüş konforunun iyi bir şekilde gerçekleşmesi görüş mesafesi açısından da sizlere rahatlık sunar.

Araçların tasarımı görüş mesafesinin en iyi olması şeklinde tasarlanmıştır. Aracın ısıtıcı ve klimaya sahip olması kullanıcılar açısından büyük rahatlık sağlamaktadır. Aynı zamanda araç elektrikli camlara da sahiptir. İsterseniz uzaktan kilit kontrolü gerçekleştirebilirsiniz. BMC bütün araçlarını son teknolojiye uygun olarak geliştirir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here