Ana sayfa Modeller BMC BMC PRO 827 Kamyon

BMC PRO 827 Kamyon

796
0

Ağır ticari araçların vazgeçilmez markalarından olan BMC, her alanda farkını çok net bir şekilde göstermektedir. BMC PRO 827 Kamyon aracının üretimi sırasında her şeyin şoförler düşünülerek üretilmesi araçta kullanım kolaylığını da beraberinde getiriyor. Uzun yol araçları olarak geçen bu araçlarda uzun yola çıkacak olan bir şoförün sorunsuz bir yolculuk gerçekleştirebilmesi için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

Uzun yolda ihtiyaç duyulan en büyük şeylerden birisi; hız sabitleyicidir. Hız sabitleyici sayesinde aynı hızda rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

Motor ve Şanzıman

BMC PRO 827 Kamyon motor ve şanzımanı bakımından da çok iyidir. Araçta kullanılan motor ve şanzıman sizlere rahat ve sorunsuz bir yoluculuk geçirme konusunda yardımcı olmaktadır. 285 PS Cummins Motor tercih edilen araç bu konuda piyasada yer alan araçlar arasında en iyisi olarak görülmektedir.

Motorun güçlü olması sizlere kullanım açısında kolaylık sağlar. Aynı zamanda mortodan dolayı yaşanan araç arızalarının da önüne geçer. Aynı zamanda araç sizlere yakıt tasarrufu imkanı da sağlamaktadır. Motor ve şanzıman bakımızdan sizlere bir sorun çıkarılmaması özellikle uzun yol konusunda sıkıntıları yaşamamanızı sağlar.

Sürüş Konforu

BMC PRO 827 Kamyon sürüş konforu bakımından da sizlere büyük kolaylıkları yaşatmaktadır. Aracın uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemine sahip olması sadece sürüş konforunu beraberinde getirmez aynı zamanda güvenliği de beraberinde getirmektedir. Araçta hamak tipi üst yatak da yer almaktadır. Dinlenmek istediğiniz zaman bu yatağı kullanabilirsiniz.

Kabin içi ek ısıtıcı yer alması kış aylarında sıcak ve rahat bir yolculuk yapma imkanını da beraberinde getirebilmektedir. Eğer yolda müzik dinlemek isterseniz radyo ile CD çalar da araçlarda yer almaktadır. Elektrikli camlar da şoförlere büyük bir rahatlığı beraberinde getirir.

PAYLAŞ
Önceki makaleFord 4142P
Sonraki makaleMack Pinnacle™ Modeli
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here