Ana sayfa Modeller BMC Bmc Pro 522

Bmc Pro 522

430
0

Ağır ticari araç sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan BMC ürettiği her aracıyla fark yaratmayı başarmaktadır. Özellikle firmanın araçlarının hepsinde son teknolojiyi kullanarak üretim yapması insanların daha fazla hoşuna gitmektedir.

BMC PRO 522 araç ise hafif kamyon statüsünde en iyiler arasında yer almaktadır. Araçta kullanılan bütün parçalar son teknoloji üretilerek kullanılmıştır ve bu yüzden sorunsuz bir yolculuk sunar. Araçta yer alan hız sabitleyici sayesinde sorunsuz bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Motor ve Şanzıman

BMC PRO 522 özellikle sahip olduğu motor ve şanzıman sayesinde daha fazla dikkat çekmektedir. Aracın üretimi sırasında en güçlü motorlar arasında yer alan 225 PS Cummins Motor tercih edilmiştir. Bu motor araçların tam olarak ihtiyaç duyduğu gücü sağlarken aynı zamanda yakıt tasarrufu imkanı da sunmaktadır.

Araçta kullanılan şanzıman ise 9 ileri şanzımandır. PRO 522 HHT şanzıman aracı kullanırken sizlere büyük bir kolaylık sağlar. Normalde hafif kamyonlarda yaşanan arızaların büyük bir çoğunluğu motor ve şanzıman kaynaklı olarak yaşanan arızalardır. Fakat PRO 522 serisinde kullanılan motor bu şekilde arızalar oluşmasının önüne geçer. Yani PRO 522 kullandığınız sürece yolda kalma ihtimaliniz yok denecek kadar azdır.

Sürüş Konforu

Hafif kamyon alacaksanız bu aracı sürüş bakımından ne kadar konforlu olduğu da sizin için önemli olmalıdır. Sürüş konforu sunmayan bir araçta bir zaman sonra şoförler sorun yaşamaya balayabilirler. BMC PRO 522 ise şoförlerin rahat bir şekilde aracı kullanabilmesi için bütün ayrıntıları düşünmüştür. Yataklı sürücü kabini olduğu için uzun yolculuklarda istediğiniz zaman mola vererek dinlenebilirsiniz. Eğer müzik dinlemek isterseniz CD çalar ve radyo da yer almaktadır. Kabin yüksek ve geniş olduğu için rahat bir sürüş imkanınız olur.

PAYLAŞ
Önceki makaleRenault D Serisi
Sonraki makaleFord 4142P
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here