Ana sayfa Modeller BMC BMC PRO 1114 Çekici

BMC PRO 1114 Çekici

212
0

Ticari araçların en iyi markaları arasında yer alan BMC özellikle yaptığı çekicilerle de dikkat çekmeyi başarmaktadır. BMC PRO 1114 çekici, BMC’nin en fazla dikkat çektiği araçları arasında yer almaktadır. Aracın sahip olduğu özelliklerin sizi de etkileyeceğinden eminiz. Yol bilgisayarı ve klima bulunan araçta sorunsuz bir şekilde yolculuk yapılabilmesi için her şey düşünülmüştür.

Aynı zamanda  nokta hava körüklü kabin süspansiyonu da yer alan araç hız sabitleyicinin de bulunmasıyla daha rahat bir sürüş sağlamaktadır.

Motor ve Şanzıman

BMC PRO 1114 çekici motor ve şanzımanıyla da bütün dikkatlerin kendisine olmasını sağlamaktadır. Araçta yer alan motor güçlü olduğu için yolculuk sırasında motor kaynaklı sorunlar yaşama ihtimaliniz minimuma düşer. Araçta 440 Ps yüksek motor gücü kullanılmaktadır. Araçta motor gücünün yüksek olması bazılarına fazla yakıt harcayacağı düşüncesini getirmektedir.

Araçta kullanılan motor ve şanzıman sizlere fazla yakıt harcamak yerine yakıt tasarrufu sağlayacaktır. Aracın yakıt tasarrufu sağlaması sizlere yakıt açısından da avantaj sağlar. BMC Pro 1114 güçlü bir motora sahip olduğu için sizlerin daha iyi yolculuk yapmanıza ve motordan kaynaklı arızalar yaşamamanıza yardımcı olur.

Sürüş Konforu

Ağır ticari araçlarda en önemli şeylerden birisi; sürüş konforunun iyi olmasıdır. BMC PRO 1114 çekici sürüş konforu bakımından son derece iyi bir araçtır. Aracın son teknoloji ile üretilmiş olması daha iyi bir sürüş imkanını da beraberinde getiriyor. Araçta uzaktan kumandalı merkezi kilit ve ısıtmalı yan aynalar kullanılması şoförlerin işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Elektrikli camlar kabin üstü ise daha rahat bir yolculu geçilmesini sağlar. Araçların içi geniş ve konforlu bir şekilde hazırlandığı için uzun süre araç kullanmaktan kaynaklı bel ağrıları gibi sorunlar yaşamazsınız.

Bmc Pro Broşür:

PAYLAŞ
Önceki makaleMAN TGX D38
Sonraki makaleFord 4142M
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here