Ana sayfa Modeller BMC BMC 415

BMC 415

1309
0

Hafif kamyon pazarında ülkemizde en dikkat çeken firmalar arasında BMC yer almaktadır. BMC’nin bu pazarda bu kadar öne çıkmasını sağlayan ise araçlarında her zaman son teknolojiyi kullanmasıdır. BMC 415, BMC’nin son teknoloji ile ürettiği araçlar arasında yer almaktadır.

Aracın bütün özellikleri hafif kamyon kullanan kişilerin istedikleri şekilde hazırlanmıştır. Kullanılan parçaların son teknoloji kullanılarak üretilen parçalar olması kullanıcıların yol boyunca sorunsuz bir yolculuk yaşamalarına da imkan sağlar. 415’in yapılan son değişimlerle beraber tam olarak istenilen bir hafif kamyon olduğunu görebiliyoruz.

Motor ve Şanzıman

Motor ve şanzıman hafif kamyon alacak kişilerin en fazla dikkat ettikleri konular arasında yer almaktadır. BMC 415 ise sahip olduğu motor ve şanzıman ile kullanıcıların taleplerini karşılayacak düzeydedir. 415’in motoruna baktığımız zaman 140 PS Cummins motor kullanıldığını görebiliyoruz. Motorun torkuna baktığımız zaman ise 450 Nm motor torku karşımıza çıkıyor.

Araçta kullanılan şanzıman ise 6 ileri şanzımandır. Bu şanzımanın sahip olduğu özellikler sayesinde araçlarınızı daha rahat kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 415’in motorunun yakıt harcamasına baktığımız zaman araç yakıt tasarrufu bakımından oldukça iyi bir konumda yer almaktadır. Araçta 8.2 ton azami yüklü ağırlık taşınabilmektedir.

Sürüş Konforu

BMC 415 sahip olduğu sürüş konforu ile de sizlerin dikkatlerinizi çekmeyi başarmaktadır. Aracın şoförlerin görüş açısını en iyi şekilde oluşturacak bir tasarımı olduğunu görebiliyoruz. Aynı zamanda elektrik kumandalı yan camlar sizlere büyük bir rahatlık sağlar.

Aracın kabininin geniş ve yüksek olması da yolculuklarınız sırasında daha rahat olmanızı sağlar. 415’te radyo ve CD çalar olduğunu da görebiliyoruz. Bu şekilde isterseniz yolculuk boyunca müzik dinleyebilirsiniz. 415’in iç ve dış tasarımı komple şoförlerin rahat bir yolculuk geçirebilmesi için tasarlanmıştır.

PAYLAŞ
Önceki makaleScania S Serisi
Sonraki makaleFord 1842T
Kamyonlar
Kamyonlar hakkında geniş bilgi kaynağı. Güncel Kamyon fiyatları, kamyonların özellikleri, dünyadaki her markaya ait kamyon modellerine ulaşabileceğiniz özgün kaynak..

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here